Koolitus ja arendamine

Meie pühendunud koolitusmeeskond tegeleb koolitamistega ehk koordineerib koolitusi ja koostab koolitusmaterjale. Lisaks töötavad nad igapäevaselt koolitustehnoloogiate ja -süsteemide arendamisega. Nad teevad seda selleks, et meie töötajad saaksid arendada oma oskusi ja teadmisi ning seeläbi saada oma ala ekspertideks.

Me usume oma inimestesse. Me keskendume sellele, et pakkuda töötajatele piisavalt koolitus- ja arenguvõimalusi ning oleme pühendunud sisemisele arengule. Meie eesmärgiks on üles ehitada tugevad meeskonnad, keda saaks nimetada oma ala parimateks spetsialistideks ja kellel oleks palju erinevaid võimalusi professionaalseks arenguks.

Lidl Eestis leiad suurepärase töökeskkonna, mis julgustab ja toetab kõiki töötajaid. Pakume erinevaid võimalusi, et saaksid oma oskusi ja teadmisi kasvatada ning oma karjääri edendada, mis tahes positsioonil Sa ka poleks. Koolitamine on kui rätsepaülikond – see on Sinu järgi tehtud, et kõik Sinu professionaalsed eesmärgid saaksid täidetud.

Kui oled paindlik, töökas ja pühendunud sellele, et enda oskusi maksimaalselt rakendada, siis Sinu võimalused arenguks ja eesmärkide saavutamiseks Lidl Eestis on piiramatud.