karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Tööpakkumised Sisenen Järjehoidja

Vastavus

Nõuetele vastavus või õigusnormide järgimine on keerulisem kui kunagi varem.  Ülemaailmses keskkonnas on üha rohkem seadustel põhinevaid nõudeid, seega kohandame pidevalt oma protsesse ja süsteeme vastavalt muutuvatele oludele. Erilist rõhku pöörame õigusnormide järgimisele. Üks meie tegevuspõhimõtteid on "Me järgime kehtivaid seadusi ja eeskirju ning ettevõtte sisemisi juhiseid". Nõuetele vastavus on meie ärikultuuri oluline osa. Lidl Eesti OÜ’s on kasutusel teavitussüsteem, mis võimaldab teil kui kliendil, äripartneril või ettevõtte töötajal teatada meile võimalikest nõuetele vastavuse rikkumistest.

Rikkumisest teavitamine

Ausus ja läbipaistvus on olulised, et tagada klientide, äripartnerite ja töötajate jätkuv usaldus Lidl’i vastu. Et tagada ettevõtte tegevuspõhimõtete järgimine, tahame potentsiaalselt ebaseaduslikku tegevust varakult tuvastada. Seetõttu soovime saada teavet võimalike õigusrikkumiste kohta. Õigusrikkumine on määratletud kui juhtumid, kus meie töötajad rikuvad oma ülesannete täitmisel oma koduriigis või välismaal kehtivaid õigusnorme või sisemisi tegevusjuhiseid. Näiteks: korruptsioonijuhtumid, konkurentsiõiguse ja andmekaitse rikkumised, samuti raamatupidamis-, finants- ja maksurikkumised.

Selleks, et õigeaegselt õigusrikkumistest teada saada ja neid ennetada, vajame mitte ainult oma töötajate, vaid ka klientide ja äripartnerite abi. Te saate õigusrikkumistest teatada erinevatel viisidel. Olenemata sellest, millise viisi te valite, tagame, et iga teade vaadatakse hoolikalt läbi ja muudetakse soovi korral anonüümseks.

Seetõttu soovime, et te teataksite meile kõigist meie äritegevust mõjutavatest nõuetele vastavuse rikkumistest loetletud konfidentsiaalsete teavituskanalite kaudu:

  • õigus- ja vastavusosakonna vastavusspetsialistile aadressil compliance@lidl.ee;
  • veebipõhine teavitussüsteem (BKMS) - klõpsake siin või kopeerige see link oma brauserisse:https://www.bkms-system.net/bkwebanon/report/clientInfo?cin=12ldl12&c=-1&language=eng
  • ettevõtteväline usaldusadvokaat - kontaktandmed: Üllar Talviste, vandeadvokaat, partner, Advokaadibüroo LEXTAL, tel. +372 5018733, email: ullar.talviste@lextal.ee, Rävala pst 4, 10143 Tallinn, Eesti

Iga teade on konfidentsiaalne ja ei sea teavitajat mingil viisil ebasoodsasse olukorda.