karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Tööpakkumised Sisenen Järjehoidja

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete kaitse Lidlis

(Versioon 11.0; seisuga 01.02.2024)

 

Isikuandmete kaitse põhimõtted meie karjääriveebilehe, värbamisportaali (sh talendireservi funktsioon) ja kandideerimisavalduse esitamise kohta.

Täname, et tunnete huvi Lidli isikuandmete kaitse vastu. Soovime teile pakkuda kindlat ja turvalist kogemust meie veebiportaalide külastamisel ja pakutavatele töökohtadele kandideerimisel või talendireservi registreerumisel, et kandideerida tulevaste karjäärivõimaluste raames Lidlis (karjääriveebileht ja värbamisportaal). Teie isikuandmete kaitsmine on vaid üks viis kvaliteetse klienditeeninduse pakkumiseks.

1. Karjäärilehel

Allpool esitatud isikuandmete kaitse teatistest saate teada, millisel viisil ja millises ulatuses teie isikuandmeid töödeldakse, kui külastate meie karjääriveebilehte. Isikuandmeteks nimetatakse teavet, mida saab otseselt või kaudselt teie isikuga seostada. Isikuandmete kaitse õiguslik alus on isikuandmete kaitse üldmäärus.

2. Meie värbamisportaalis (kandidaadi profiili loomine)

Järgmistes punktides teavitame teid sellest, milliseid andmeid me töötleme, kui külastate värbamisportaali ja registreerute / loote kandidaadiprofiili või kandideerite otse mõnele ametikohale. Lidlis karjääri tegemiseks esimese sammu astumiseks on palju erinevaid viise. 

  • Te saate registreeruda värbamisportaalis ja aktiivselt luua oma kandidaadiprofiili, esitades teavet enda kohta ja laadides üles dokumendid, mis on aluseks tulevastele kandideerimistele.
  • Kui on olemas funktsioon EasyApply, saate seda kasutada töökuulutusele vastamiseks – see on kiireim viis kandideerida vabale ametikohale Lidlis. Teie kandidaadiprofiil luuakse teie jaoks automaatselt.
  • Saate kasutada andmete sisestamise vormi, et registreeruda ühte meie talendireservi. Teie kandidaadiprofiil luuakse teie jaoks automaatselt.

3. Kandideerimine

Järgmises punktis selgitame, milliseid teilt saadud andmeid me töötleme, kui te kandideerite konkreetsele ametikohale.

4. Teie õigused andmesubjektina