karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Tööpakkumised Sisenen

Lidl tööandjana

Legal_osakond_hero

Töökoht Lidlis

Lidl alustas Eestis tegevust 2016. aastal ning vaid mõne üksiku kohaliku töötajaga. Mõne aastaga oleme jõudsalt kasvanud tugevaks ligi tuhandepealiseks meeskonnaks ning jätkame koos kasvamist. Üks meie peamisest eduvõtmest on meie inimesed. Lidl väärtustab oma töötajaid ning hoolitseb selle eest, et tagada töötajatele head töötingimused. Edukaks tegutsemiseks vajame motiveeritud töötajaid – täpselt nagu Sina! Olla osa Lidlist tähendab kuulumist suurde ja tugevasse rahvusvahelisse meeskonda.

Kas soovid muudatusi oma tööelus? Unistad tööst stabiilses ja kiiresti kasvavas edumeelses ettevõttes? Soovid olla osa Lidli eduloost? Kui jah, siis tule Lidli meeskonda!

 

 

Köök_hero

Lidlis on meeskonnale keskenduv lähenemine, kus hinnatakse iga inimese panust, et luua koostööd tegev, hooliv ja sotsiaalselt vastutustundlik töökeskkond. Mistahes Sinu eesmärk meie meeskonnaga liitumisel ka poleks – olla oma ala parim või kasvada liidriks, Lidl Eesti toetab Su püüdlusi ja loob võimalusi Sinu karjääri arenguks.

Liitu meiega ja saa sellest osa!

"Töökoht nii noorele spetsialistile kui kogenud professionaalile"

Lidlis on meeskond, kus kokku saavad pikaaegse Lidli-kogemusega ja äsjaliitunute uued ideed, millest sünnib vägev sünergia.

Liina, personaliosakonna juht

Liina_hero

Väärtustame

Dynamic Industry

Dünaamilisus

Meie tööd juhib kirg ja ambitsioon, et jõuda kvaliteedi ja eduni. Me planeerime paindlikult ja julgelt ning rakendame lahendusi käigu pealt.
Personal Growth

Tulemustele suunatus

Me keskendume sellele, mis on oluline: TULEMUSED. Me teeme koostööd, et seda saavutada.
engagement

Õiglus

Me oleme eelarvamusteta. Me oleme lojaalsed. Meie sõna on meie lubadus.

Töötaja arengule suunatud keskkond

Pakume oma töötajatele põhjalikku väljaõpet, omandamaks kõik erialased teadmised ja kogemused. Samuti pakume tööks vajalikku erialast keeleõpet.

Risto_ruut

Väljaõpe

Pakume põhjalikku väljaõpet

Keeleõpe

Erialane keeleõpe

Vabad töökohad

Kui Sulle tundub, et Lidl on koht, kus saad oma unistused ellu viia, siis tule liitu meie tiimiga!

Vaata vabu ametikohti