karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Tööpakkumised Sisenen
Järjehoidja

Lidli vabad ametikohad

Meil on hea meel, et tunned huvi Lidli tiimiga ühinemise vastu. Meie juures saad kogemuse rahvusvahelises töökeskkonnas ning mängida olulist rolli suure rahvusvahelise ettevõtte laienemisel Eestisse.

Vaatan tööpakkumisi
Peeterjaanikahero

Töötamine poes

Lidli poes töötades võid unustada rutiini

Ei ole saladus, et Lidl on peagi Eestis oma esimesi poode avamas ning Sul on võimalus osa saada esimeste kaupluste avamistest. Sinu töökoht saab olema värske ja uus – tööruumid, varustus, seadmed ja tööriietus. Lidli teeb eriliseks dünaamilisus, mis tähendab, et ees ootab tööülesannete mitmekesisus ning rutiini pärast kartma ei pea – seda meie juures ei teki.

Sind ootavad ees pikaaegse väljaõppe läbinud juhid, kes on omandanud kõik teadmised poes töötamisest. Võid olla kindel, et Sinu juht oskab Sind toetada ja mõista ning teab läbi ja lõhki kõigest poega seonduvast.

 

 

Värskus ja kvaliteet

Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja värskeid tooteid parima hinnaga. Kõik meie töötajad aitavad kaasa Lidli visiooni elluviimisele – luua klientidele mugav ostukeskkond ja lihtsustada poes käimise argirutiini.

Raimondrokla

Puudub rutiin

Tööpäev on dünaamiline

Lai valik tooted

Pakkumaks erinevaid valikuid

Kaire, poejuhataja

"Näen spordil ja oma praegusel töökohal suurt ühenduskohta"

Kairetes

Lidli poodidega seotud ametikohad

Maris

Piirkonnajuht

Piirkonnajuhi töö on üks aktiivsemaid ja liikuvamaid, et hallata oma piirkonnas olevate poodide toimimist ning pakkuda tuge poejuhatajatele. Piirkonnajuhina saad pidevalt külastada erinevaid Lidli poode ning suhelda sealsete töötajatega. Samuti jälgib piirkonnajuht poodide müügieesmärkide täitmist. Sinu kontor võib olla kasvõi igas poes.

Peeterlija

Poejuhataja

Poejuhatajana vastutad oma meeskonna värbamise, koolitamise, hoidmise ja motiveerimise eest. Juhid igapäevaseid töid ning jälgid, et pood toimiks takistusteta. Samuti vastutad graafikute koostamise ja puhkuste planeerimise eest. Meie poejuhatajad töötavad nii poe kontoris kui ka saalis, et hoida ülevaadet poes toimuvast ning toetada oma tiimi.

Töö kassas

Poejuhataja asetäitja

Poejuhataja asetäitjad toetavad poejuhatajat igapäevaste ülesannete täitmisel ning asendavad täiel määral kui poejuhtaja viibib puhkusel. Sa abistad värbamisel ning meeskonna motiveerimisel ja oled igapäevaselt esmane kontaktisik poetöötajale. Poejuhtaja asetäitja päev möödub peamiselt poesaalis kontrollides, et kõik tööd saaksid tehtud õigeaegselt. Samuti osaled ka vahetusetöös pannes välja kaupa, teenindades kliente kassas ning vajadusel tehes koristustöid. Asetäitja peab alati omama ülevaadet kaubaliikumisest, müügitulemustest ja kampaaniatest.

Kairerokla

Vahetusevanem

Vahetusevanemana toetad Sa poejuhataja asetäitjaid ja poejuhatajaid. Sinu peamiseks ülesandeks on oma vahetuse juhtimine ning Sinu tööpäev möödub poesaalis aktiivselt tegutsedes. Lisaks vahetuse juhtimisele toetad Sa poetöötajaid nende igapäevaste ülesannetega – kauba tellimine ja välja panemine, kassas töötamine, poe korrashoiu ja puhtuse ning sõbraliku klienditeeninduse eest vastutamine.

Peetersaiad

Poetöötaja

Poetöötajate päeva võib kirjeldada kui seiklust, sest rutiin puudub ning iga päev ootavad Sind ees erinevad ülesanded. Oled meie klientidele esmaseks kontaktiks, kes saab muuta ostukogemuse eriliseks. Sinu igapäevane töö ja panus on see, mis toob kliendi meie juurde tagasi. Meie poetöötajad teevad meeskonnatööd tagamaks, et pood oleks puhas ja heas korras ning tooted oleksid õigeaegselt riiulitel, et kliendid leiaksid oma soovitud tooted. 

Oled meiega liitumiseks valmis?

Otsime alati motiveeritud inimesi, kes oleksid valmis meiega ühinema, et muuta meie kauplused, tooted ja ostukogemused paremaks kui kunagi varem.

Vaata lisa
Saiakesed riiulil

Marion, müügiosakonna vanemkonsultant

"Ilma poekogemuseta poleks minu ametikohal võimalik töötada"

Poes töötades on alati kindel struktuur – olin teadlik, mis mind ees ootab. Olgugi, et tuli ette olukordi, mis olid ootamatud, siis standardprotsessid jäid samaks.

Töötaja jagab oma töökogemust Lidli poes