karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Tööpakkumised Sisenen Järjehoidja

Töötamine poes

Pood_hero_sinine

Lidli poes töötades võid unustada rutiini

Lidl on Eestis avanud oma esimesed poed ning igal aastal on lisandumas veelgi mitmeid kaupluseid üle Eesti, mille avamisest on ka Sul võimalus osa saada. Sinu töökoht saab olema värske ja uus – tööruumid, varustus, seadmed ja tööriietus. Lidli teeb eriliseks dünaamilisus, mis tähendab, et ees ootab tööülesannete mitmekesisus ning rutiini pärast kartma ei pea – seda meie juures ei teki.

Sind ootavad tiimiga liituma pikaaegse väljaõppe läbinud juhid, kes on omandanud kõik teadmised poes töötamisest. Võid olla kindel, et Sinu juht oskab Sind toetada ja mõista ning teab läbi ja lõhki kõigest poega seonduvast.

 

 

Pühendumustasu

Igakuine lisatasu, mida on Sul võimalik teenida lisaks oma töötasule. Tule liitu Sinagi ning saa osa meie uuest hüvest, mis on loodud kogu meie poemeeskonnale.

Raimondrokla

Töötasu

Valdkonna keskmisest kõrgem palk

Lidl Rõõm Igas Töös!

Lidli poodidega seotud ametikohad

Peetersaiad

Poetöötaja

Poetöötajate päevad on mitmekülgsed ning iga päev ootavad Sind ees erinevad tööülesanded. Oled meie klientidele esmaseks kontaktiks, kes saab muuta ostukogemuse eriliseks. Sinu igapäevane töö ja panus on see, mis toob kliendi meie juurde tagasi. Meie poetöötajad teevad meeskonnatööd tagamaks, et pood oleks puhas ja heas korras ning tooted oleksid õigeaegselt riiulitel, et kliendid leiaksid oma soovitud tooted. 

Kairerokla

Vahetusevanem

Vahetusevanemana toetad Sa poejuhataja asetäitjaid ja poejuhatajaid. Sinu peamiseks ülesandeks on oma vahetuse juhtimine ning Sinu tööpäev möödub poesaalis aktiivselt tegutsedes. Lisaks vahetuse juhtimisele toetad Sa poetöötajaid nende igapäevaste ülesannetega – kauba tellimine ja välja panemine, kassas töötamine, poe korrashoiu ja puhtuse ning sõbraliku klienditeeninduse eest vastutamine.

Töö kassas

Poejuhataja asetäitja

Poejuhataja asetäitjad toetavad poejuhatajat igapäevaste ülesannete täitmisel ning asendavad täiel määral kui poejuhtaja viibib puhkusel. Sa abistad värbamisel ning meeskonna motiveerimisel ja oled igapäevaselt esmane kontaktisik poetöötajale. Poejuhtaja asetäitja päev möödub peamiselt poesaalis kontrollides, et kõik tööd saaksid tehtud õigeaegselt. Samuti osaled ka vahetusetöös pannes välja kaupa, teenindades kliente kassas ning vajadusel tehes koristustöid. Asetäitja peab alati omama ülevaadet kaubaliikumisest, müügitulemustest ja kampaaniatest.

Peeterlija

Poejuhataja

Poejuhatajana vastutad oma meeskonna värbamise, koolitamise, hoidmise ja motiveerimise eest. Juhid igapäevaseid töid ning jälgid, et pood toimiks takistusteta. Samuti vastutad graafikute koostamise ja puhkuste planeerimise eest. Meie poejuhatajad töötavad nii poe kontoris kui ka saalis, et hoida ülevaadet poes toimuvast ning toetada oma tiimi.

Maris

Piirkonnajuht

Piirkonnajuhi töö on üks aktiivsemaid ja liikuvamaid, et hallata oma piirkonnas olevate poodide toimimist ning pakkuda tuge poejuhatajatele. Piirkonnajuhina saad pidevalt külastada erinevaid Lidli poode ning suhelda sealsete töötajatega. Samuti jälgib piirkonnajuht poodide müügieesmärkide täitmist. Sinu kontor võib olla kasvõi igas poes.

Oled meiega liitumiseks valmis?

Otsime alati motiveeritud inimesi, kes oleksid valmis meiega ühinema, et muuta meie kauplused, tooted ja ostukogemused paremaks kui kunagi varem.

Loe lisa hüvede kohta