karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Tööpakkumised Sisenen
Järjehoidja

Lidli vabad ametikohad

Meil on hea meel, et tunned huvi Lidli tiimiga ühinemise vastu. Meie juures saad kogemuse rahvusvahelises töökeskkonnas ning mängida olulist rolli suure rahvusvahelise ettevõtte laienemisel Eestisse.

Vaatan tööpakkumisi

Töötamine poes

Peeterjaanikahero

Tule Tartu Lidli infopäevale! 

Tunned huvi Lidlis töötamise vastu, aga Sul on veel mõned küsimused ja sooviksid saada lisainfot? Tule Lidli infopäevale, kus tutvustame Sulle lähemalt Lidli ettevõtet, poetööd, meeskonda ning pakutavaid hüvesid.

  • Meie poetiim ja värbajad vastavad kõigile Su küsimustele
  • Teeme poejuhatajaga tuuri ning näitame töö telgitaguseid
  • Kokkuvõttes veedame koos toredasti aega

Millal ja kus?
Üritus toimub kahel päeval augustis Tartu Lidli poes aadressil Kalda tee 29.
9.08 kell 11:00-13:00
11.08 kell 16:00-18:00

Üritusele võid saabuda antud ajavahemikus endale sobival ajal. Eelnev registreerimine infopäevale ei ole vajalik.
Hetkel oleme värbamas meeskonda peagi avatavasse Lõunakeskuse Lidlisse. Huvi korral on võimalik kohapeal kohe tööle kandideerida – selleks läheb vaja ainult Sinu CV-d, mille võid digitaalselt telefonis kaasa võtta. Meie värbajad aitavad Sul luua konto karjäärilehele või kandideerida läbi tööotsinguportaali.

Osalejaid kostitame hea ja paremaga ning korraldame ka põneva loosimängu!

Kui Sul on küsimusi infopäeva kohta, siis kirjuta meile aadressil hr@lidl.ee

Parem meeskond, parem Sina!  

Pühendumustasu

Lisatasu, mida on Sul võimalik teenida lisaks oma igakuisele töötasule. Tule liitu Sinagi ning saa osa meie uuest hüvest, mis on loodud kogu meie poemeeskonnale alates 01.06.2022.

Raimondrokla

Töötasu

Valdkonna keskmisest kõrgem palk

Lidl Rõõm Igas Töös!

Lidli poes töötades võid unustada rutiini

Lidl on Eestis värskelt avanud oma esimesed poed ning peagi on lisandumas veelgi mitmeid kaupluseid üle Eesti, mille avamisest on ka Sul võimalus osa saada. Sinu töökoht saab olema värske ja uus – tööruumid, varustus, seadmed ja tööriietus. Lidli teeb eriliseks dünaamilisus, mis tähendab, et ees ootab tööülesannete mitmekesisus ning rutiini pärast kartma ei pea – seda meie juures ei teki.

Sind ootavad tiimiga liituma pikaaegse väljaõppe läbinud juhid, kes on omandanud kõik teadmised poes töötamisest. Võid olla kindel, et Sinu juht oskab Sind toetada ja mõista ning teab läbi ja lõhki kõigest poega seonduvast.

 

 

Kairetes

Kaire, poejuhataja

"Näen spordil ja oma praegusel töökohal suurt ühenduskohta"

Lidli poodidega seotud ametikohad

Peetersaiad

Poetöötaja

Poetöötajate päeva võib kirjeldada kui seiklust, sest rutiin puudub ning iga päev ootavad Sind ees erinevad ülesanded. Oled meie klientidele esmaseks kontaktiks, kes saab muuta ostukogemuse eriliseks. Sinu igapäevane töö ja panus on see, mis toob kliendi meie juurde tagasi. Meie poetöötajad teevad meeskonnatööd tagamaks, et pood oleks puhas ja heas korras ning tooted oleksid õigeaegselt riiulitel, et kliendid leiaksid oma soovitud tooted. 

Kairerokla

Vahetusevanem

Vahetusevanemana toetad Sa poejuhataja asetäitjaid ja poejuhatajaid. Sinu peamiseks ülesandeks on oma vahetuse juhtimine ning Sinu tööpäev möödub poesaalis aktiivselt tegutsedes. Lisaks vahetuse juhtimisele toetad Sa poetöötajaid nende igapäevaste ülesannetega – kauba tellimine ja välja panemine, kassas töötamine, poe korrashoiu ja puhtuse ning sõbraliku klienditeeninduse eest vastutamine.

Töö kassas

Poejuhataja asetäitja

Poejuhataja asetäitjad toetavad poejuhatajat igapäevaste ülesannete täitmisel ning asendavad täiel määral kui poejuhtaja viibib puhkusel. Sa abistad värbamisel ning meeskonna motiveerimisel ja oled igapäevaselt esmane kontaktisik poetöötajale. Poejuhtaja asetäitja päev möödub peamiselt poesaalis kontrollides, et kõik tööd saaksid tehtud õigeaegselt. Samuti osaled ka vahetusetöös pannes välja kaupa, teenindades kliente kassas ning vajadusel tehes koristustöid. Asetäitja peab alati omama ülevaadet kaubaliikumisest, müügitulemustest ja kampaaniatest.

Peeterlija

Poejuhataja

Poejuhatajana vastutad oma meeskonna värbamise, koolitamise, hoidmise ja motiveerimise eest. Juhid igapäevaseid töid ning jälgid, et pood toimiks takistusteta. Samuti vastutad graafikute koostamise ja puhkuste planeerimise eest. Meie poejuhatajad töötavad nii poe kontoris kui ka saalis, et hoida ülevaadet poes toimuvast ning toetada oma tiimi.

Maris

Piirkonnajuht

Piirkonnajuhi töö on üks aktiivsemaid ja liikuvamaid, et hallata oma piirkonnas olevate poodide toimimist ning pakkuda tuge poejuhatajatele. Piirkonnajuhina saad pidevalt külastada erinevaid Lidli poode ning suhelda sealsete töötajatega. Samuti jälgib piirkonnajuht poodide müügieesmärkide täitmist. Sinu kontor võib olla kasvõi igas poes.

Oled meiega liitumiseks valmis?

Otsime alati motiveeritud inimesi, kes oleksid valmis meiega ühinema, et muuta meie kauplused, tooted ja ostukogemused paremaks kui kunagi varem.

Vaata lisa
Rainis2

Rainis, piirkonnajuht

"Kui hoiame kokku saame hakkama iga olukorraga"