karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Tööpakkumised Sisenen
Järjehoidja

Lidli vabad ametikohad

Meil on hea meel, et tunned huvi Lidli tiimiga ühinemise vastu. Meie juures saad kogemuse rahvusvahelises töökeskkonnas ning mängida olulist rolli suure rahvusvahelise ettevõtte laienemisel Eestisse.

Vaatan tööpakkumisi
Salesekretar

Töötamine peakontoris

Lidlis on kõik võimalik

Lidli peakontori töötajana saad Sa osa millestki tõeliselt põnevast! Teeme iga päev tööd selle nimel, et tagada meie klientidele parima kvaliteedi ja hinna suhtega kaup. Meil on keskkond, kus iga töötaja saab kasvada ning tunda ennast tööl turvaliselt ja hoitult. Just peakontoris saad näha ühe suurettevõtte kõiki protsesse alustades poe ehitusest kuni sealsete töötajate värbamiseni. Oleme ambitsioonikad ning ootame enda tiimidesse tööd hindavaid ja väljakutseid nautivaid kolleege.

Peakontorist leiad Sa järgmised osakonnad:

Koosolek

Personaliosakond

See on hetkel meie kõige suurem osakond! Personaliosakonnas tegeletakse kõigega, mis puudutab nii olemasolevaid töötajaid kui ka tulevasi kolleege. Personaliosakond tegeleb peamiselt siseelu korraldamise ja juhtimisega. Siia alla kuulub ka tegelemine personaliarvestuse, töötajate koolitamisega, uute kolleegide värbamine ning tööandja turundus. Kõik töölepingute ja –õiguse ning palgaarvestusega seonduv puudutab otseselt personaliosakonda.

Lidli töötajad koosolekul

Ostuosakond

Ostuosakond on otseses seoses kaubaga ning vastutab poes müügil oleva kauba ja selle kvaliteedi eest. Meie töökas kollektiiv tegeleb parimate toodete valiku tagamisega Lidli poodides. Jälgitakse uute toodete turule tulekut ning nende sobitumist Lidli tootevalikusse. Ostuosakonna alla kuulub turundustegevuste ja hooajaliste kampaaniate planeerimine ja teostamine.

Koosolek läbi veebi

Müügiosakond

Müügiosakond tegeleb poodidega ning sealsete töötajate koolitamisega. Tagatakse aktsiiside ja regulatsioonide rakendumine ja vastavus seadlusandlusele. Meie müügiosakonna töötajad on ise läbinud pika väljaõppe poodides, et olla kursis ka kõige väiksemate pisiasjadega ning osata toetada sealseid töötajaid. Lisaks on müügiosakond suureks toeks uute poodide avamisel.

Kinnisvaraosakond vaatab plaani

Kinnisvaraosakond

Nii nagu ütleb osakonna nimetus, siis kinnisvaraosakond tegeleb kinnisvaraga – täpsemalt kõige sellega, mis on seotud poodide asukoha leidmise, ehituse planeerimise ja teostusega ning haldamisega. Samuti tegeletakse arenduste ja jooksvate uuenduste sisseviimisega. Kinnisvaraosakonna vastutada on ka üldine kontori heakord.

IT-mees arvutitega

Administratsiooni osakond

Siia kuuluvad meie tugisambad, kes on toeks kõikide teiste osakondade tööle. Meie IT-tugi on abiks töövahendite võimaldamisele ja funktsionaalsele töötamisele. Teine tugisammas on raamatupidamine ja maksundus ning kolmandaks õigusosakond – nii me püsti seisamegi.

Maksim, talendijuhtimise konsultant

"Olen rõõmus, et saan olla osa meie sõbralikust tiimist"

Mul on hea meel, et tänaseks on mul nii palju kolleege erinevates riikides ning saan ise kuuluda meie sõbralikku meeskonda.

Maksim2

Kõikide tööpakkumistega tuvumiseks vajuta allolevale lingile.