karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Tööpakkumised Sisenen Järjehoidja

Töötamine peakontoris

Sinine_3in_hero_3-2

Lidlis on kõik võimalik

Lidlis saad olla osa millestki põnevast, kus jagub väljakutseid ja väärt karjäärivõimalusi. Lidliga liitudes kuulud suurde #teamlidl meeskonda, mis ühendab üle 310 000 töötaja 32 riigis. Meie eriline tugevus seisneb kultuuride mitmekesisuses ja rahvusvahelisuses. Meie oma Lidl Eesti meeskond on selleks suurepäraseks näiteks – meie kontorimeeskonnast leiab kolleege, kelle emakeeleks on saksa, soome, rootsi, poola, läti või mõni muu keel. Sul on kõik võimalused oma potentsiaali maksimaalselt realiseerida nii Eestis kui ka teistes Lidli riikides. Meil on palju suurepäraseid näiteid sellest, kuidas poetöötajast on välja kasvanud tänane tippjuht.

Meil on keskkond, kus iga töötaja saab kasvada ning tunda ennast tööl turvaliselt ja hoitult. Just peakontoris saad näha ühe suurettevõtte kõiki protsesse alustades poe ehitusest kuni sealsete töötajate värbamiseni. Oleme ambitsioonikad ning ootame enda tiimidesse tööd hindavaid ja väljakutseid nautivaid kolleege.

Peakontorist leiad Sa järgmised osakonnad:

HR

Personaliosakond

Personaliosakond korraldab ja juhib meie ettevõtte siseelu. Nad on partneriks juhtidele uute meeskonnaliikmete värbamisel ja loovad Lidl Eesti tööandjakuvandit. Samuti tagavad nad, et kõikidel töötajatel on korrektsed töölepingud ning igale töötajale on tema töötasu õigeaegselt ning korrektselt väljamakstud. Koolitusmeeskond tagab, et kõikidel töötajatel on läbitud vajalikud ja kohustuslikud koolitused ning on loodud piisav valik enesetäienduse võimalusi. Samuti hoolitsevad nad selle eest, et iga töötaja saab talendijuhtimise programmi raames tagasisidet oma töösooritusele ning koostöös juhiga on loodud edaspidine arengukava ettevõttes.

Einkauf_osakond_hero

Ostu- ja turundusosakond

Ostuosakond vastutab poes müügil oleva kauba ja selle kvaliteedi eest. Just nemad tagavad parima tootevaliku Lidli poodides. Ostuosakonna alla kuulub ka turundusosakond, kes tegeleb turundustegevuste ja hooajaliste kampaaniate planeerimise ning teostamisega.

Salesorga_osakond_hero

Müügiosakond

Müügiosakond on meie suurim meeskond. Siia alla kuuluvad nii meie poed kui ka poodide tööprotsesside eest vastutavad kolleegid kontoris. Nad töötavad selle nimel, et klientidele on loodud mugav keskkond ostlemiseks. Nende vastuda on ka toodete väljapanekute ja klienditeeninduse põhimõtted. Samuti kannavad nad hoolt selle eest, et poemeeskondadele on tagatud sujuv ja kiire väljaõppe ning loodud tõhus ja mugav töökeskond.

Immo_osakond_hero

Keskteenuste osakond

Meie kinnisvara ja halduse eest vastutavad kolleegid tegelevad kõigega, mis on seotud poodide asukoha leidmise, ehituse planeerimise ja teostuse ning haldusega. Tarneosakond tegeleb poodide sisseseade ning muude tööks vajalike vahendite hankimisega. Tööohutuse tiimi korraldada on ohutu keskkond nii töötajatele kui klientidele.

Risto_IT

Administratsiooniosakond

Nemad on tugisambaks kõikide teiste osakondade tööle. Siia alla kuuluvad IT osakond, kes tagab kogu ettevõtte kaasaaegsed IT tehnoloogised lahendused ja töövahendid. Õigusosakond on partneriks teistele osakondadele erinevates õigusalastes küsimustes ning hoiavad silma peal sellel, et kõik tegevused on kooskõlas ettevõtte vastavuspoliitika ja andmekaitsenõuetega. Klienditugi on otsekontaktis meie kliendiga, kui klient soovib Lidli toodete või teenuste kohta täiendavat informatsiooni või tagasisidet anda. Finantsosakond tagab ettevõtte sujuva raamatupidamise, kulude juhtimise ja eelarvestamise.

Kommuniko_hero

Kommunikatsiooniosakond

Kolleegid kommunikatsiooniosakonnast tegelevad meie mainekujunduse ja meediasuhtlusega. Samuti korraldavad nad ettevõtte sisest kommunikatsiooni, et kõik olulised uudised ja tööks vajaminev info jõuaks kõikide töötajateni kas intraneti või töötajatele mõeldud We Are Lidl äpi kaudu.

Oled huvitatud Lidli tiimiga liitumisest?

Peame oluliseks tugevat ja motiveeritud meeskonda. Pakume töötajatele mitmeid hüvesid alustades sporditoetusest ja lõpetades ühisüritustega.

Loe lisa hüvede kohta