Parem meeskond, parem Sina!

Juba ootame Sind avasüli meie poetiimi!

Sinine-hero-pood

Uus kolleeg, tere tulemast Lidli poodi!

Oleme väga elevil, et liitud Lidli tiimiga! Meil on Eestis juba 13 poodi ja neid lisandub pidevalt juurde. Klienditeenindus on Lidli süda ning peame oluliseks selle taset hoida alati kõrgel. Mitmekülgses poetöös võivad päevad olla väga erinevad. Poe meeskond hoolitseb selle eest, et klient oleks õnnelik ja rahul. Peame väga oluliseks sõbralikku teenindust, kiiret ja mugavat ostukogemust, hoolikalt välja pandud tooteid ning alati heas korras kauplust. 

Tere tulemast Lidli!

Esimesel tööpäeval ootame Sind uute töötajate tervituspäevale!

Töölepingu allkirjastamisel andsime Sulle ka tervituspäeva kutse, mis sisaldab praktilist infot selle kohta, kuhu ja millal tulla. Tervituspäeva eesmärgiks on tutvustada Sulle ettevõtet, uusi kolleege ja juhte ning jagada tööks vajalikku infot. 
Tervituspäev kestab tavaliselt maksimaalselt 6 h ja lõunat ei sisalda. Päeva jooksul toimub paus, mille ajal pakume kerget suupistet. Järgnevatel päevadel saad oma kaasavõetud toitu soojendada poe kööginurgas, kus on olemas külmutuskapp, nõud, kohvimasin. Puuviljade, kohvi ja tee olemasolu on alati tagatud Lidli poolt.

Kas sa teadsid, et ...

  • 21 Olgat töötab Eesti Lidlis, olles seega kõige populaarsem naise nimi meie ettevõttes.
  • 2022 avasime oma esimesed 8 Lidli poodi üle Eesti

Väljaõpe poes

People Arrow

Koolitusplaan

Alates teisest tööpäevast ootab Sind ees põhjalik väljaõpe poes. Sulle antakse töövahendid, vormirõivad ning jalanõud. Väljaõpe kestab 5 töönädalat ja selle käigus saad selgeks poetööks vajalikud protseduurid ning tegevused. Sellel perioodil on Sulle igal sammul toeks instruktor, kes aitab läbida koolitused õigeaegselt ja edukalt.
Talent Management

Töötaja areng

Igaüks meist annab oma panuse ühisesse Lidli tulevikku. Seetõttu pakume oma töötajatele laia valikut erinevaid koolitus- ja arenguvõimalusi ning toetame Sinu õpiteekonda. Infot koolituste kohta saad platvormilt SuccessFactors, mille kohta kuuled juba peagi.
Contract

Tagasisidevestlus ja küsimustik

Enne katseaja lõppu viib juht Sinuga läbi vestluse. Selle käigus annab juht Sulle tagasisidet ja saad ka enda sisseelamise kogemusest rääkida - mis läks hästi ning mis vajab veel arendamist. Palume vastata Sul küsimustikule, selle jaoks saad QR koodi tagasisidevestluse vormilt või juhi käest.

Vaata ka tutvustavat videot poetöö kohta

Milline on aga Lidli töökeskkond ja kultuur?

Meile Lidlis on väga oluline, et töötajad tunneksid ennast tööl hästi. Seetõttu organiseerime ühisüritusi, pakume arenguvõimalusi ning oleme välja töötanud motiveeriva hüvede paketi.

Loe pikemalt Lidli töökeskkonna kohta