Parem meeskond, parem Sina!

Ootame Sind juba meie lao meeskonda!

Punane-ladu-hero

Uus kolleeg, tere tulemast meie lattu!

Meil on väga hea meel, et oled nüüd osa #teamlidl meeskonnast! 
Meie usinad laotöötajad hoiavad tooted pidevas liikumises, tehes seda detailselt ja optimaalselt. Lisaks Eesti laole, kus Sina töötad, on meil ka suur Riia logistikakeskus, kust kohast jõuavad kõik Lidli tooted Eestisse.

Esimestel töönädalatel ootab Sind ees hoolikalt läbimõeldud sisseelamise programm, mille käigus tutvud põhjalikult meie ettevõttega, laotöö ning logistika protsessidega. 

Töötamine Lidli laos

Juba peagi on Sinu esimene tööpäev käes! 

Esimesel tööpäeval ootame Sind uute töötajate tervituspäevale. Tervituspäeva kutse saadame Sulle peale töölepingu allkirjastamist esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 2 tööpäeva enne tervituspäeva. Kutsel on esile toodud oluline info - kuhu tulla, millal, kuidas parkida jne.  Tervituspäeva eesmärgiks on tutvustada Sulle ettevõtet, uusi kolleege ja juhte ning jagada tööks vajalikku infot. Esimesel päeval lõunat kaasa võtta ei ole vaja, selle eest hoolitseb Lidl. Edaspidi saad juba kasutada kööginurka, kus on olemas toidu soojendamise võimalus, külmutuskapp, nõud ja kohvimasin. Puuviljade, kohvi ja tee olemasolu on alati tagatud Lidli poolt.

Kas sa teadsid, et ...

  • Üle 200 logistikakeskuse on Lidlil üle maailma
  • 2024 pälvisime juba teist aastat järjest TOP tööandja märgise

Väljaõpe ja katseaeg laos

People Arrow

Koolitusplaan

Alates teisest tööpäevast ootab Sind ees väljaõpe laos, mille käigus omandad tööks vajalikud teadmised. Väljaõppe ajal on Sulle igal sammul toeks mentor, kes suunab Sind ja aitab läbida ohutuskoolitused jms. Esimestel nädalatel läbid ka põhjaliku programmi, milles tutvustame Sulle Lidlit ja logistikat.
Talent Management

Töötajate areng

Igaüks meist annab oma panuse ühisesse Lidli tulevikku. Seetõttu pakume oma töötajatele laia valikut erinevaid koolitus- ja arenguvõimalusi ning toetame Sinu õpiteekonda. Infot koolituste kohta saad platvormilt SuccessFactors, mille kohta kuuled juba peagi.
Contract

Tagasisidevestlus ja küsimustik

Enne katseaja lõppu viib juht Sinuga läbi vestluse. Selle käigus annab juht Sulle tagasisidet ja saad ka enda sisseelamise kogemusest rääkida - mis läks hästi ning mis vajab veel arendamist. Palume vastata Sul küsimustikule, selle jaoks saad QR koodi tagasisidevestluse vormilt või juhi käest.

Milline on aga Lidli töökeskkond ja kultuur?

Meile Lidlis on väga oluline, et töötajad tunneksid ennast tööl hästi. Seetõttu organiseerime ühisüritusi, pakume arenguvõimalusi ning oleme välja töötanud motiveeriva hüvede paketi.

Loe pikemalt Lidli töökeskkonna kohta