Parem meeskond, parem Sina!

Esimene tööpäev on juba silmapiiril!

Kontor - hero - kol

Uus kolleeg, tere tulemast meie kontorisse!

Juba peagi saad alustada oma teekonda Lidlis! Ootame Sind juba liituma meie tiimiga.
Meie spetsialistid kontoris toetavad tööd kauplustes. Meil on mitmed erinevad osakonnad, kus kõik pingutavad ühiselt selle nimel, et poodides töö sujuks ning kliendid oleksid õnnelikud ja rahul. Lisaks saavad just siin ka alguse uute poodide arendustööd, töötajate värbamine, Lidli kaubavaliku välja töötamine, toodete turundus ning palju muud.

Esimestel töönädalatel ootab Sind ees hoolikalt läbimõeldud sisseelamise programm, mille käigus tutvud põhjalikult meie ettevõtte ja erinevate osakondade ning uute kolleegidega.

4-3 kol lõbus tiim

Kas oled esimeseks tööpäevaks valmis?

Iga kuu esimesel tööpäeval korraldame uutele töötajatele tervituspäeva. Tervituspäeva kutse saadame Sulle esimesel võimalusel peale töölepingu allkirjastamist, kuid hiljemalt 2 tööpäeva enne tervituspäeva. Kutsel on esile toodud oluline info - kuhu tulla, millal, kuidas parkida jne. Tervituspäeva eesmärgiks on tutvustada Sulle ettevõtet, uusi kolleege ja juhte ning jagada tööks vajalikku infot. Päev annab hea võimaluse tutvuda ka kolleegidega väljastpoolt enda osakonda. 
Esimesel päeval lõunat kaasa võtta ei ole vaja, selle eest hoolitseb Lidl. Edaspidi saad kasutada kööginurka, kus on olemas toidu soojendamise võimalus, lisaks külmutuskapp, nõud ja kohvimasin. Kohvi, tee ja snäkkide olemasolu on alati tagatud Lidli poolt.

Kas sa teadsid, et ...

  • 12 000 ning enamgi poodi on Lidlil rahvusvaheliselt
  • 360 000 töötajat on Lidlis rahvusvaheliselt ning meie tiim kasvab pidevalt.

Väljaõpe ja katseaeg kontoris

People Arrow

Koolitusplaan

Alates teisest tööpäevast ootab Sind ees väljaõpe, mille käigus saad selgeks kõik tööks vajalikud protseduurid ja tegevused. Sulle on ette valmistatud koolitusplaan ning esimesel nädalal toetab Sind isiklik mentor. Ole uudishimulik ja küsi julgelt meilt küsimusi. Oleme Sinu jaoks kogu Lidli tiimiga olemas!
Talent Management

Töötaja areng

Igaüks meist annab oma panuse ühisesse Lidli tulevikku. Seetõttu pakume oma töötajatele laia valikut erinevaid koolitus- ja arenguvõimalusi ning toetame Sinu õpiteekonda. Infot koolituste kohta saad platvormilt SuccessFactors, mille kohta kuuled juba peagi.
Contract

Tagasisidevestlus ja küsimustik

Enne katseaja lõppu viib juht Sinuga läbi vestluse. Selle käigus annab juht Sulle tagasisidet ja saad ka enda sisseelamise kogemusest rääkida - mis läks hästi ning mis vajab veel arendamist. Palume vastata Sul küsimustikule, selle jaoks saad QR koodi tagasisidevestluse vormilt või juhi käest.

Milline on aga Lidli töökeskkond ja kultuur?

Meile Lidlis on väga oluline, et töötajad tunneksid ennast tööl hästi. Seetõttu organiseerime ühisüritusi, pakume arenguvõimalusi ning oleme välja töötanud motiveeriva hüvede paketi.

Loe pikemalt Lidli töökeskkonna kohta