karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Sisenen Sisenen Järjehoidja
Järjehoidja

Lidli vabad ametikohad

Meil on hea meel, et tunned huvi Lidli tiimiga ühinemise vastu. Meie juures saad kogemuse rahvusvahelises töökeskkonnas ning mängida olulist rolli suure rahvusvahelise ettevõtte laienemisel Eestisse.

Vaatan tööpakkumisi
Tööpakkumised
Töötamine kassaga

Töötamine poes

Lidli poes töötades võid unustada rutiini

Ei ole saladus, et Lidl on peagi Eestis oma esimesi poode avamas ning Sul on võimalus osa saada esimeste kaupluste avamistest. Sinu töökoht saab olema värske ja uus – tööruumid, varustus, seadmed ja tööriietus. Lidli teeb eriliseks dünaamilisus, mis tähendab, et ees ootab tööülesannete mitmekesisus ning rutiini pärast kartma ei pea – seda meie juures ei teki.

Sind ootavad ees pikaaegse väljaõppe läbinud juhid, kes on omandanud kõik teadmised poes töötamisest. Võid olla kindel, et Sinu juht oskab Sind toetada ja mõista ning teab läbi ja lõhki kõigest poega seonduvast.

 

 

Marion, müügiosakonna vanemkonsultant

"Ilma poekogemuseta poleks minu ametikohal võimalik töötada"

Poes töötades on alati kindel struktuur – olin teadlik, mis mind ees ootab. Olgugi, et tuli ette olukordi, mis olid ootamatud, siis standardprotsessid jäid samaks.

Töötaja jagab oma töökogemust Lidli poes

Lidli poodidega seotud ametikohad

Piirkonnajuht annab juhised poejuhatajale

Piirkonnajuht

Piirkonnajuhi töö on üks aktiivsemaid ja liikuvamaid, et hallata oma piirkonnas olevate poodide toimimist ning pakkuda tuge poejuhatajatele. Piirkonnajuhina saad pidevalt külastada erinevaid Lidli poode ning suhelda sealsete töötajatega. Samuti jälgib piirkonnajuht poodide müügieesmärkide täitmist. Sinu kontor võib olla kasvõi igas poes.

Poejuhataja poes tööd tegemas

Poejuhataja

Poejuhatajana vastutad oma meeskonna värbamise, koolitamise, hoidmise ja motiveerimise eest. Juhid igapäevaseid töid ning jälgid, et pood toimiks takistusteta. Samuti vastutad graafikute koostamise ja puhkuste planeerimise eest. Meie poejuhatajad töötavad nii poe kontoris kui ka saalis, et hoida ülevaadet poes toimuvast ning toetada oma tiimi.

Poejuhataja asetäitja seisavad Lidli poes

Poejuhataja asetäitja

Poejuhataja asetäitjad toetavad poejuhatajat igapäevaste ülesannete täitmisel, kommunikeerimisel ja täideviimisel. Sa abistad värbamisel ning meeskonna motiveerimisel. Lisaks vastutad poe avamise või sulgemise eest.

Töötamine poes

Poetöötaja

Poetöötajate päeva võib kirjeldada kui seiklust, sest rutiin puudub ning iga päev ootavad Sind ees erinevad ülesanded. Meie klientidele oled esmaseks kontaktiks, kes saab muuta ostukogemuse eriliseks. Kõigest täpsemalt juba üsna peagi.

Raido, müügiosakonna vanemkonsultant

"Kõige parem töö on vaheldusrikas töö – sellest puudust ei tule"

Lidli poes on kõik-teevad-kõike põhimõte, kus päeva jooksul täidad palju erinevaid ülesandeid. Seeläbi õpid tundma poodi läbi ja lõhki, mis on Lidlis ka üheks karjääri tegemise alustalaks.

Töötaja jagab oma töökogemust Lidlis

Värskus ja kvaliteet

Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja värskeid tooteid parima hinnaga. Kõik meie töötajad aitavad kaasa Lidli visiooni elluviimisele – luua klientidele mugav ostukeskkond ja lihtsustada poes käimise argirutiini.

Värske tooraine poes

Puudub rutiin

Tööpäev on dünaamiline

Kvaliteetsed tooted

Parima võimaliku hinnaga

Vabad töökohad

Ootame peagi motiveeritud inimesi, kes oleksid valmis meiega ühinema, et muuta meie poed ja ostukogemus paremaks kui kunagi varem. Hoia silma peal!

Vaata siia
Saiakesed riiulil