karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Sisenen Sisenen Järjehoidja Järjehoidja

Lidli vabad ametikohad

Meil on hea meel, et tunned huvi Lidli tiimiga ühinemise vastu. Meie juures saad kogemuse rahvusvahelises töökeskkonnas ning mängida olulist rolli suure rahvusvahelise ettevõtte laienemisel Eestisse.

Vaatan tööpakkumisi
Tööpakkumised
Deputy heero

poejuhataja asetäitjaks

Tule Lidl'isse poejuhataja asetäitjaks!

Kui Sinu energia, positiivsus, uudishimu ja tegutsemissoov vajavad igapäevast rakendust, siis siit võib saada alguse Sinu karjäär rahvusvahelises supermeeskonnas, kus Sinu igapäevatööks on aidata Euroopa jaekaubanduse suurettevõttel siseneda Eesti turule. Me ei oota Sinult aastatepikkust kogemust – meile on tähtsamad Sinu algatus- ja õppimisvõime ning siiras soov olla osa meeskonnast, kelle abil avada Eestis Euroopa edukaim kaubanduskett.

Otsime poejuhataja asetäitjaid Tallinna, Tartu, Pärnu, Narva ja Jõhvi kauplustesse.

Naine paneb kaupa riiulitele

Sinu tööülesanded

Poejuhataja asetäitjana oled suurim tugi poejuhatajale igapäevaste tööülesannete täitmisel ning poejuhataja äraolekul vastutad Sina töö sujuva korraldamise eest. Oled toeks uute töötajate leidmisel ja värbamisel, abistad meeskonna motiveerimisel ning vastutad töötajate koolitusprogrammi läbimise eest. Sinu ülesannete hulka kuulub ka töögraafikute koostamine.

Samuti kontrollid saabuvaid tarneid ning vastutad kaupade korrektse väljapaneku eest. Sinu tööülesannete lahutamatu osa on ka suhtlemine klientidega, tellimuste tegemine ning kommunikatsioon logistikakeskuse ja teiste osakondade vahel.

Oma olemuselt on töö vaheldusrikas, füüsiline ja liikuv, seega rutiini kartma ei pea.

 

Store Manager teaching Store Assistant

Meie pakume

Lidl‘is ootab Sind töö suures rahvusvahelises ettevõttes kolleegidega nii Eestist kui ka mujalt maailmast. Meiega liitudes on Sul võimalus avada uus kauplustekett Eestis!

Lidl‘is on rutiinivaba töö, kus iga tööpäev on eelmisest erinev ning meil ei hakka kunagi igav. Saad osa erinevatest projektidest ja ülesannetest, mis annavad Sulle võimaluse eneseteostuseks. Samas on nii stabiilne töökeskkond kui ka kaasaegsed töövahendid Sind juba ootamas!

Tänu ettevõtte suurusele ja Sinu enda tegutsemissoovile on Sul piiramatud võimalused arenguks ja karjääriks nii osakondade kui poodide vahel. Lisaks koolitame Sind ise välja ning peale 11-kuulist väljaõpet oled valmis avama uued Lidl‘i kauplused Eestis.

 

Kas äratasime Sinus huvi? Kui jah, siis ootame Sind kandideerima!

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile hr@lidl.ee

taust

Kandideerimise protsess

CV saatmine

Kui oled tööpakkumisest huvitatud, siis saada oma CV!

CV ülevaatamine

Võtame Sinuga pärast CV saamist esimesel võimalusel ühendust ning anname tagasisidet nii positiviise kui negatiivse otsuse korral.

Telefoniintervjuu

Positiivse otsuse korral teeme telefoniintervjuu, et küsida üle täpsustamist vajavad küsimused ning selgitada lähemalt edasisi samme.

Töövestlus

Positiivse telefoniintervjuu korral lepitakse kokku aeg töövestluseks. Meie poolt on vestlusel alati vähemalt 2 inimest. Intervjuu võib koosneda vestlusest ja ülesandest, mille jooksul saame parema ülevaate Sinust kui kandidaadist. Samuti tutvustame lähemalt oma ettevõtet ning pakkumist.

Tagasiside andmine ning otsus tööpakkumise osas

Pärast töövestlust teeme otsuse tööpakkumise osas. Anname tagasisidet ka negatiivse otsuse korral.

Contract

Lidl ettevõttena

Lidl on stabiilne, edukas ja kasvav rahvusvaheline ettevõte, üks suurimatest jaemüüjatest, kellel on 32 riigis üle 10 800 kaupluse ja 160 logistikakeskuse ning on peagi avamas oma esimesi poode ka Eestis.

Lidl Eesti pakub töötajatele võimalust olla osa millestki põnevast. Meie juured on sügaval Euroopas ja oleme laienenud ka juba Euroopa piiridest välja ning leitavad üle maailma. Lidl on üks suurimaid jaekaubanduskette Euroopas. Meil on aastakümnetepikkune kogemus, millele tugineda ning rajada kindel bränd ja maine – nii klientide kui ka töötajate hulgas. Me teeme seda läbi Lidl Eesti väärtuste, pakkudes töötajatele väljakutseid ja väärt karjäärivõimalusi, mida ei ole võimalik mujalt leida.

Kas äratasime Sinus huvi? Kui jah, siis ootame Sind kandideerima!

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile hr@lidl.ee

taust

Korduma kippuvad küsimused

Raido, müügiosakonna vanemkonsultant

"Kõige parem töö on vaheldusrikas töö – sellest puudust ei tule"

Lidli poes on kõik-teevad-kõike põhimõte, kus päeva jooksul täidad palju erinevaid ülesandeid. Seeläbi õpid tundma poodi läbi ja lõhki, mis on Lidlis ka üheks karjääri tegemise alustalaks.

Töötaja jagab oma töökogemust Lidlis