karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Tööpakkumised Sisenen Järjehoidja
Marisjanuary

Liitu Lidli poemeeskonnaga!

Kandideerin

Maksame kõrgemat palka kui valdkonnas keskmiselt

Lidlis on poetöötaja töötasu Tallinnas ja Tartus 1075 eurot bruto kuus (6,40 eurot tunnis) ning teistes linnades 1025 eurot bruto kuus (6,10 eurot tunnis). Rannamõisa poes kehtib poe asukohapõhine lisatasu 100 eurot bruto kuus.

Kandideerin

Lükkame uutele algustele hoo sisse. Ühine Lidli poemeeskonnaga, kus ootavad Sind mitmed hüved ning kus Sind päriselt väärtustatakse. Haara kinni võimalusest ja ühine meie poemeeskonnaga. Meie poed on avatud praegu juba Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas.

Kandideerimine

Kandideeri läbi portaalide CV Keskus, cv.ee või meie värbamiskeskkonna.

Kandideerin
Toodete väljapanek

Sinu ülesanded:

Lidlis on poetöötaja ülesanded vaheldusrikkad, et meie töötajad ei väsiks rutiinist ning oleksid valmis operatiivselt oma kolleege toetama ja asendama. Olenevalt päevast on Sinu ülesanneteks klientide teenindamine kassas ja poesaalis, toodete väljapanek ja värskuse kontroll, inventuuridel osalemine, pagarialas toodete ettevalmistamine ja küpsetamine ning toote väljapanekute korrashoiu eest vastutamine ning puhtuse tagamine.

Töö kassas
Ootused Sulle:
 • Eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel.
 • Vanus vähemalt 18 eluaastat.
 • Valmisolek graafikuga tööks esmaspäevast pühapäevani (vahetuse pikkus on 8 tundi).
 • Hea suhtlemisoskus ja sõbralik hoiak.
 • Huvi kaubanduse vastu, varasem töökogemus pole vajalik.
 • Tahe teha aktiivset, füüsilist ja vaheldusrikast tööd.
Maris

Lidlis:

 • on töötajal valdkonna keskmisest kõrgem töötasu 
 • on poetöötajatele palgale lisaks igakuine pühendumustasu 100 € bruto
 • on iga töötatud minut tasustatud
 • saad kasutada täiendavat tervisekindlustust, mis katab nt hambaravi, uuringute või eriarstide kulud
 • töötad stabiilses kaubandussektoris ning Sul on kõik võimalused, et areneda ja teha karjääri rahvusvahelises ettevõttes
 • saad valida, kas töötad täiskoormusega (40h nädalas) või osakoormusega (30h või 20h nädalas)
 • on Sul värskelt valminud ja kaasaegne töökeskkond uute tööruumide, -riiete, tehnoloogia ja seadmetega
 • pakume põhjalikku väljaõpet poes kohapeal, mida viivad läbi põhjaliku väljaõppe läbinud juhid, kes on end välismaal pikalt koolitanud ning kes tunnevad Lidli poetööd läbi ja lõhki
 • on tööpäevad rutiinivabad ja liikuvad ning  hõlmavad kõiki kaupluse tööülesandeid
Palk
igaminut
tervisekindlustus

Valdkonna keskmisest kõrgem palk

Hoiame end pidevalt kursis Eesti suurimate palgauuringutega ning toetume nende usaldusväärsetele andmetele ja pakume valdkonna keskmisest kõrgemat palka. Anname endast parima, et töötajate töötasud oleksid konkurentsivõimelised ja garanteerime iga-aastase palgatõusu, mis annab kindlustunde oma tööandja suhtes. Me väärtustame oma töötajatega pikaajalist ja usaldusväärset töösuhet. Üheskoos loome stabiilse keskkonna, kus töötaja tunneb end kindlalt ja saab soovi korral areneda koos ettevõttega ning liikuda edasi uutele positsioonidele.

Tasu iga töötatud minuti eest

Lidlis peame tähtsaks töö ja eraelu tasakaalu, seetõttu on meie vahetuse pikkuseks 8 tundi. Kasutame poodides uudset ja mugavat tööaja arvestamise süsteemi ja tagame, et iga töötatud minut on tasustatud. Töötaja registreerib oma tööaja alguse, lõunapausi ning tööaja lõpu süsteemis ise ning ei pea meeles pidama kõiki oma töötatud minuteid, kuna süsteem on täpne ja usaldusväärne. Töötaja saab olla kindel, et tema töö ja lisapanust märgatakse ning ta saab alati õiglaselt tasustatud.

 

Täiendav tervisekindlustus

Me hoolime oma töötajate tervisest ja heaolust ning pakume neile täiendavat tervisekindlustust alates esimesest tööpäevast. Täiendav tervisekindlustus annab  võimaluse kasutada tasulisi raviteenuseid väiksema rahalise kulu ja lühema ootejärjekorraga. Täiendava tervisekindlustuse kaudu hüvitatakse töötajale teatud summa ulatuses eriarstide visiidid, prillide soetamine, hambaravi, uuringud ja analüüsid ning palju muud.

Natalja1

Natalja, Tartu poejuhataja

Aeg on teha asju uutmoodi!

Tähesaju
Raadiku
Kristiine
Mustamäe
Rannamõisa
Tartu
Pärnu
Narva

Tondiraba pood

Tondiraba pood asub Lasnamäel Tondiraba piirkonnas, aadressil Tähesaju tee 6. Tähesaju poodi saab tööle tulla ühistranspordiga – bussidega 51 ja 65 (peatus Lendtähe), 54, 58 ja 68 (peatus Sabatähe või Taevakivi).

Raadiku pood

Raadiku pood asub Lasnamäel Mustakivi piirkonnas, aadressil Raadiku 11/11a. Raadiku poodi saab tööle tulla ühistranspordiga – bussidega number 49, 51, 54, 58, 66 (peatus Kiviku) ning number 35 ja 50 (peatus Raadikusilla).

Kristiine pood

Kristiine pood asub Kristiine linnaosas Sõpruse pst ja Linnu tee ristmikul, aadressil Sõpruse pst 153. Kristiine poodi saab tööle tulla ühistranspordiga – bussidega number 24, 24a, 72 ning trollidega 3 ja 4, peatus Linnu tee.

Mustamäe pood

Mustamäe pood asub Karjavälja ja Aiandi tee ristmikul, aadressil Karjavälja 12. Mustamäe poodi saab tööle tulla ühistranspordiga – bussidega number 12, 13 ja 61 (peatus Lakiotsa või Karjavälja), 16 ja 33 (peatus Laki), 10, 26, 28 ja 33 (peatus Autobussikoondis) ning trollidega 1 ja 5 (peatus Sääse).

Rannamõisa pood

Rannamõisa pood asub Haabersti linnaosas, aadressil Rannamõisa tee 12a. Rannamõisa poodi saab tööle tulla ühistranspordiga – bussiga number 4 (peatus Printsu tee), Harju maakonna bussidega number 108, 122 ja 129 (peatus Printsu tee).

Tartu pood

Tartu pood asub Annelinna piirkonnas, aadressil Kalda tee 29. Tartu poodi saab tööle tulla ühistranspordiga – bussidega number 1, 2, 9, 10 ja 11 (peatus Annelinna keskus).

Pärnu pood

Pärnu pood asub Riia mnt ja Papiniidu ristmiku vahetus läheduses, aadressil Riia mnt 106. Pärnu poodi saab tööle tulla ühistranspordiga – buss number 14 ja 40 (peatus Papiniidu).

Narva pood

Narva pood asub aadressil Tallinna mnt 7. Narva poodi saab tööle tulla ühistranspordiga – bussidega number 4 (peatus Peetri plats), 6 (peatus Energia), 8 (peatus Energia/Peetri plats) ning 20 (peatus Puskini/Peetri plats).

Korduma kippuvad küsimused

Vajad CV koostamisel abi?

Laadi alla meie CV põhi, täida vajalikud lahtrid ning Sinu CV on kandideerimiseks valmis!

Laadin alla
Sekretär vastab telefonile
Kontakt

Telefon: 699 1616


E-Mail: hr@lidl.ee