karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Tööpakkumised Sisenen Järjehoidja

Avame koos Saarel kena Lidli!

Vaata töökuulutust
Kollane_pood_hero

Milline on töö Lidlis?

Meeskonnatöö on meie edu alus ning kõik meie töötajad saavad põhjaliku koolituse, et nad oskaksid täita kõiki ülesandeid meie poes. Tööd Lidlis iseloomustab efektiivsus ja tempokus – oleme valmis kohanema erinevate olukordadega ning järgime selgeid ja sissetöötatud protsesse, mis tagavad ka meie töö kiiruse.
Olenevalt päevast on poetöötaja ülesanneteks klientide teenindamine kassas ning poesaalis, riiulite täitmine, värskuse kontroll, pagarialas küpsetamine, puhtuse tagamine ning tooteväljapanekute eest vastutamine. See on sobiv töökeskkond neile, kes tahavad teha aktiivset, füüsilist ja vaheldusrikast tööd ning kellele ei meeldi rutiin.

Saaremaa poe asukoht: Tallinna tn 82b, Kuressaare

Mida oodata Lidli tiimiga liitudes?

Hüved 1 kol
 • Töötasu 6,30 EUR tunnis bruto.
 • Pühendumustasu 50-100 EUR bruto kuus (olenevalt töökoormusest).
 • Uue poe avamistasu.   
 • Iga-aastane palgatõus.
 • Töö- ja eraelu tasakaal (võimalik töötada osalise koormusega 30h nädalas). 
 • Vägev võimalus avada uhiuus pood Saaremaal.
 • Toetav meeskond ja põhjaliku väljaõppe läbinud juhtkond.
 • Põhjalik väljaõpe kuni 6 nädalat Tallinna poodides või Kuressaares olenevalt lepingu pikkusest.
Hüved 2 kol
 • Täiendav tervisekindlustus alates Sinu esimesest tööpäevast, sisaldab nt hambaravi, eriarstide vastuvõttu ja palju muud.
 • Ühised tegevused tiimiga - võistlused, üritused, teemakuud jne.
 • Sporditoetus keskkonnas stebby.eu.
 • Haigushüvitis alates teisest päevast.
 • Täiendavad vabad päevad (nt sünnipäev, abiellumisel jm).
 • Tervisetõendi hüvitamine 100%.
 • Tervisekontroll ettevõtte poolt.
 • Kohv, tee ja värsked puuviljad puhkeruumis.

Töökoormus ja -graafik

Store Person

Töö- ja eraelu tasakaal

Meie juures saad hoida töö ja eraelu tasakaalu. Saaremaa tiimi kandideerides saad valida endale sobiva töökoormuse ning lepingu pikkuse (liituda tiimiga suveks või tähtajatu lepingu). Sinu töögraafikut planeeritakse ette neli nädalat, tänu millele on Sul võimalik vaba aega mugavalt planeerida.
Sun

Liituda saad tiimiga suveks või tähtajatu lepinguga

Pakume võimalust valida, kas soovid töötada tähtajatu lepinguga või vaid suveperioodil. Nii saad ise valida, kas otsid vaid hooajalist tööd või soovid tiimiga liituda pikemaks ajaks. Tähtajalise lepingu pikkus on 3-5 kuud ning lõpeb vastavalt Sinu soovile, kas augusti või oktoobri lõpus.
Clock Arrow

Töötunnid ja osaline töökoormus

Töökoormus on meie juures 30 tundi nädalas, mis tähendab, et Sul on ainult 3-4 tööpäeva nädalas. Lisaks on meie vahetuste pikkused 8 tundi – hommikune vahetus algab kell 6:00 ja pärastlõunane vahetus 14:00. Selline graafik tagab, et Sul on alati pool päeva vaba ja nii jääb rohkem vaba aega iseendale, perele, koolile ja hobidele.
slider-kol-tüdrukud
Slider-kol

Väljaõpe kui liitud tiimiga suveks

Kui otsustad töötada Lidlis esialgu vaid suvel või kuni oktoobri lõpuni ehk tähtajalise lepinguga, siis toimub Sinu väljaõpe Kuressaares. Väljaõppe jooksul saad samuti teadmised poetööst (tööohutusest, kassatööst, kauba väljapanemisest ja poe korrashoiust, puu- ja juurviljade ning saiakeste lühikoodid). Koolitused on nii teoreetilised kui praktilised.  
Väljaõppe ajal on töögraafik samasugune nagu töötades ning sama töötasu kehtib esimesest päevast alates.

Väljaõpe tähtajatu lepinguga

Tähtajatu lepingu puhul läbid väljaõppe Tallinnas. Seda läbivad ka poejuhataja asetäitjad ning vahetusevanemad. Poetöötaja õpe kestab ca 6 nädalat ning selle aja jooksul saad põhjalikud teadmised Lidli poetööst ning spetsialiseerud ka ühele ülesandele (küpsetamine, värskuse kontroll vms). Lidl kompenseerib väljaõppe ajal kord kuus transpordi koju ja tagasi, korraldab majutuse ning maksab lähetustasu. Sama töötasu ja -graafik kehtib esimesest päevast alates.

Kuidas liituda Kuressaare Lidli meeskonnaga?

Kandideeri

Kandideeri Lidli tiimi. Selleks saada meile oma CV läbi karjäärilehe värbamissüsteemi. Saad töökuulutusele suunduda vajutades allolevat linki.

Vaata töökuulutust ja kandideeri

CV ülevaatamine ja tagasiside

Lidli värbaja vaatab Sinu kandideerimisavalduse üle ja võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Telefoniintervjuu

Kui meile tundub, et võiksid kuuluda Lidli poemeeskonda, siis helistab Sulle värbaja ning viib läbi telefoniintervjuu. Kõne käigus saame Sinuga lähemalt tuttavaks ning räägime üle olulisemad teemad (nt. graafik, palk, tööaeg jne). Loomulikult vastame hea meelega ka Sinu küsimustele. Positiivse telefoniintervjuu korral lepime Sinuga kokku aja töövestluseks.

Töövestlus

Töövestluse viime läbi Kuressaares ning veedad meiega ca tund aega. Kõigepealt tutvustame Sulle Lidlit kui tööandjat ning näitame videot meie poetööst, et saaksid veel parema ettekujutuse tööst Lidlis. Seejärel kohtud Sa meie poejuhataja ja piirkonnajuhiga, kes soovivad Sinuga lähemalt tuttavaks saada ning vastavad hea meelega Sinu küsimustele.

Tagasiside andmine ja tööpakkumine

Pärast töövestlust anname teada lõppotsusest ning lepime kokku aja töölepinguga tutvumiseks ja selle allkirjastamiseks. Anname tagasiside kõikidele kandidaatidele, kas kirjalikult või telefoni teel. Seega tasub oma e-posti aadressil ja telefonil silm peal hoida.

Person Document

Oled huvitatud Lidli tiimiga liitumisest?

Saada meile oma CV läbi meie karjäärisüsteemi, värbajad võtavad Sinuga peagi ühendust ning saame tööpakkumisest juba lähemalt rääkida

Kandideeri SIIN
HR
Kontakt

Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust

Tel: 699 1616
E-Mail: hr@lidl.ee
Lidl on "Top Employer 2024" ja Eestis TOP 5 ettevõte kaubanduses