karjaar.lidl.ee

Lidl Eesti
Tööpakkumised Sisenen Järjehoidja

Vahetusevanem

vahetusevanem

Tule Lidl'isse vahetusevanemaks!

Kui sinu energia, positiivsus, uudishimu ja tegutsemissoov vajavad igapäevast rakendust, siis siit võib saada alguse Sinu karjäär rahvusvahelises supermeeskonnas, kus Sinu igapäevatööks on aidata Euroopa jaekaubanduse suurettevõttel siseneda Eesti turule. Me ei oota Sinult aastatepikkust kogemust – meile on tähtsad Sinu algatus- ja õppimisvõime ning siiras soov olla osa meeskonnast, kelle abil avada Eestis Euroopa edukaim kaubanduskett.

Lidl on stabiilne, edukas ja kasvav rahvusvaheline ettevõte, üks suurimatest jaemüüjatest, kellel on 32 riigis üle 11 200 kaupluse ja 200 logistikakeskuse ning on peagi avamas oma esimesi poode ka Eestis.

Naine paneb kaupa riiulitele

Miks Lidl?

Lidl’is ootab Sind töö suures rahvusvahelises ettevõttes kolleegidega nii Eestist kui ka mujalt maailmast. Meiega liitudes on Sul võimalus avada uus kauplustekett Eestis!

Lidl’is on rutiinivaba töö, kus iga tööpäev on eelmistest erinev ning meil ei hakka kunagi igav. Saad osa erinevatest ülesannetest, mis annavad Sulle võimaluse eneseteostuseks. Samas on nii stabiilne töökeskkond kui ka kaasaegsed töövahendid Sind juba ootamas.

Tänu ettevõtte suurusele ja Sinu enda tegutsemissoovile on Sul piiramatud võimalused arenguks ja karjääriks nii osakondade kui ka poodide vahel.

Kellest koosneb meie poe meeskond

Kairerokla

Vahetusevanem

Vahetusevanemana toetad Sa poejuhataja asetäitjaid ja poejuhatajaid. Sinu peamiseks ülesandeks on oma vahetuse juhtimine ning Sinu tööpäev möödub poesaalis aktiivselt tegutsedes. Lisaks vahetuse juhtimisele toetad Sa poetöötajaid nende igapäevaste ülesannetega – kauba tellimine ja välja panemine, kassas töötamine, poe korrashoiu ja puhtuse ning sõbraliku klienditeeninduse eest vastutamine.

Töö kassas

Poejuhataja asetäitja

Poejuhataja asetäitjad toetavad poejuhatajat igapäevaste ülesannete täitmisel ning asendavad täiel määral kui poejuhtaja viibib puhkusel. Sa abistad värbamisel ning meeskonna motiveerimisel ja oled igapäevaselt esmane kontaktisik poetöötajale. Poejuhtaja asetäitja päev möödub peamiselt poesaalis kontrollides, et kõik tööd saaksid tehtud õigeaegselt. Samuti osaled ka vahetusetöös pannes välja kaupa, teenindades kliente kassas ning vajadusel tehes koristustöid. Asetäitja peab alati omama ülevaadet kaubaliikumisest, müügitulemustest ja kampaaniatest.

Peeterlija

Poejuhataja

Poejuhatajana vastutad oma meeskonna värbamise, koolitamise, hoidmise ja motiveerimise eest. Juhid igapäevaseid töid ning jälgid, et pood toimiks takistusteta. Samuti vastutad graafikute koostamise ja puhkuste planeerimise eest. Meie poejuhatajad töötavad nii poe kontoris kui ka saalis, et hoida ülevaadet poes toimuvast ning toetada oma tiimi.

Maris

Piirkonnajuht

Piirkonnajuhi töö on üks aktiivsemaid ja liikuvamaid, et hallata oma piirkonnas olevate poodide toimimist ning pakkuda tuge poejuhatajatele. Piirkonnajuhina saad pidevalt külastada erinevaid Lidli poode ning suhelda sealsete töötajatega. Samuti jälgib piirkonnajuht poodide müügieesmärkide täitmist. Sinu kontor võib olla kasvõi igas poes.

Kas äratasime Sinus huvi? Kui jah, siis ootame Sind kandideerima!

Kandideerimiseks vaata töökuulutust

Vaatan töökuulutust

Korduma kippuvad küsimused

"Head suhted ja tugev meeskond on poes töötamisel kõige olulisem"

Pean oluliseks häid suhteid oma meeskonnaga ning usun, et läbi koostöö tulevad ka parimad tulemused. Töötame kõik ühise eesmärgi nimel ning toetame ja julgustame teineteist.

Rainis, piirkonnajuht

Rainistest